طراحی سایت گل فروشی آنلاین با بهترین شرکت طراحی سایت تهران آلماسافت

طراحی سایت گل فروشی آنلاین و فروش گل و گیاه گامی برای تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن است. و باید بهترین شرکت طراحی سایت در این زمینه را انتخاب کنید

طراحی سایت گل فروشی آنلاین

نوشته شده توسط : مدیر سایت شنبه 30 شهریور 1398

اشتراک گذاری :

طراحی سایت گل فروشی آنلاین و فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

اگر از موتورهای جستجو وارد صفحه طراحی سایت گل فروشی آنلاین شده باشید حتما به اهمیت این موضوع واقف هستید که سئو سایت یا همان بالا بودن سایت در نتایج جستجو یک امر مهم در فروش آنلاین است.

یک توصیه مهم در شروع مقاله :

اگر حوصله خواندن همین چند خط مقاله را ندارید پس توقع شروع کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی را هم نداشته باشید !

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت بر این باوریم که تمام کسب و کارهای سنتی می توانند وارد فضای اینترنت شوند و فروش آنلاین داشته باشند. که در این زمینه گل فروش های عزیز و شرکت های فعال در زمینه گل و گیاه نیز در این قضیه مستثنی نیستند.

تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن شعار آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت است و ما در تلاش هستیم تا این شعار را به واقعیت تبدیل کنیم و کسب و کارهای سنتی و قدیمی را به کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین تبدیل کنیم. و طراحی سایت گل فروشی آنلاین یکی از آن اهداف است

فرصت بی نظیر داشتن سایت گل فروشی

طراحی سایت گلفروشی فرصت بی نظیری است که می توانید در بازار بکر و آنلاین ایران از این فرصت استفاده کنید. اگر این فرصت را ببینید یک دکه کوچک گل فروشی در یکی از مناطق حاشیه ای تهران می تواند با داشتن یک وب سایت فروشگاهی، فروش خیلی خیلی بالاتری نسبت به یک گلفروشی بزرگ و لوکس در بالاشهر تهران داشته باشد… من مثال شهر تهران را زدم ولی در کل برای تمام شهرها همین قضیه صادق است.

با دیدن سایت های بزرگ گلفروشی در جهان بیشتر به این موضوع فکر خواهید کرد و بهتر می توانید ایده های بومی شده خودتان را در طراحی سایت گل فروشی آنلاین به اجرا دربیاورید

وب سایت فروش گل FTD را ببینید.

طراحی سایت گل فروشی آنلاین

مزیت های تبدیل گل فروشی فیزیکی به گل فروشی آنلاین

خب دوستانی که در زمینه فروش گل فعالیت می کنند یکی از دغدغه هایی که دارند لمس گل ها توسط مشتری می باشد که باعث افت کیفیت گل ها و پژمرده شدن آن ها می شود.

اما با طراحی سایت گل فروشی آنلاین شما دیگر نگران لمس گل ها توسط مشتری نخواهید بود و مشتریان شما با دیدن تصاویر گل ها و سفارش آنلاین آن شما را از این دغدغه خلاص خواهند کرد.

با داشتن وب سایت فروش آنلاین گل شما این فرصت را خواهید داشت که مشتریانی از هر نقطه شهر داشته باشید و دیگر درآمد شما محدود به منطقه خودتان نخواهد بود.

کمک به عاشقان مدرن و کسب درآمد اینترنتی

با داشتن امکان خرید آنلاین در سایت گلفروشی ، مشتریان بیشتری ترغیب به خرید از شما خواهند شد فقط با یک امکان فوق العاده در طراحی سایت گل فروشی آنلاین،

مشتریان سایت گلفروشی شما این فرصت را خواهند داشت که در هر ساعاتی از روز حتی در محل کار خودشان از وب سایت شما سبد گلی را سفارش دهند

آدرس عزیزانشان را در سایت ثبت کنند تا هدیه آنها از طرف شما برای عزیزانشان ارسال شود ! (این مورد هنوز یک فرصت است تا رغیب شما این مطلب را ندیده است از آن استفاده کنید )

تصویر زیر بزرگترین گل فروشی آنلاین کشور چین است که با ساخت سایت گل فروشی اینترنتی ایرانی می توانیم خیلی طراحی بهتری داشته باشیم

سایت گل فروشی چینی و خرید آنلاین گل از چین

امکانات طراحی سایت گلفروشی آنلاین

در ساخت سایت گلفروشی یا همان فروشگاه اینترنتی گل ، مانند بقیه سایت های طراحی شده توسط آلماسافت می توانید امکانات زیر را داشته باشید

طراحی اختصاصی صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

مهمترین صفحه سایت شما صفحه اول سایت است و مهم است که طراحی کاربر پسند و جذابی در عین سادگی داشته باشد ما حین ساخت سایت گل فروشی اینترنتی این مورد را به خوبی رعایت میکنیم.

صفحه معرفی شرکت یا معرفی گل فروشی شما

رزومه ای از خودتان را در این صفحه می توانید بنویسید همان صفحه درباره ما

صفحه معرفی خدمات گلفروشی

در صفحه خدمات طراحی سایت گل فروشی آنلاین در مورد خدماتی که ارائه می دهید بنویسید و با امکان دسته بندی که در اختیار دارید می توانید خیلی تمیز خدمات خود را در سایت بنویسید خدماتی مثل طراحی و ساخت سبد گل ، گل زدن ماشین عروس ، گل آرایی تالار ، گل آرایی مراسمات ، دسته گل عروس ، دسته گل های مناسبت های مختلف و بقیه موارد که شما بهتر از من می دانید.

معرفی نمونه کارها

نمونه کارها با امکان دسته بندی در سایت قرار خواهد گرفت با گالری تصاویر مربوط به هر نمونه کار

مثلا نمونه کارهای ، ماشین عروس ، تالار پذیرایی ، دسته گل مراسم ترحیم ، سبد گل و …

طراحی سایت گل فروشی آنلاین و بخش بلاگ و آموزش های سایت

آموزش طراحی دسته گل در سایت گل فروشی آنلاین

در این بخش می توانید آموزش های نگهداری از گل های آپارتمانی ، نگهداری ماشین عروس در زیر آفتاب ، شرایط نگهداری انواع گل و گیاه ، آموزش های ساخت سبد گل و … را در این بخش از سایت خودتان بنویسید.

این کار یعنی محتوا نویسی که یکی از زیر مجموعه های سئو وب سایت است و باعث می شود در کلمات متفاوت حوزه گل در صفحه اول جستجوی گوگل باشید.

ثبت سفارش آنلاین گل در طراحی سایت گل فروشی آنلاین

بعد از تصمیم و اقدام شما برای داشتن وب سایت معرفی خدمات گلفروشی آنلاین خودتان قدم بعدی ایجاد فروش و امکان ثبت سفارش توسط مشتری است.

این آیتم در وب سایت های طراحی شده توسط آلماسافت به خوبی رعایت می شود. و سایت شما دارای امکانات پرداخت آنلاین خواهد بود.

صفحه تماس با ما

در صفحه تماس با ما وب سایت شما باید آدرس محل گل فروشی و شماره تماس ها و راه های ارتباطی شما با مشتریان آنلاینتان باشد چون امکان دارد مشتری شما به هر دلیلی تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشد یا فقط خواسته نزدیکترین گلفروشی را به محل مورد نظرش پیدا کند پس باید راه های دسترسی به خودتان را در این صفحه به طور کامل و مفصل بنویسید و از نقشه های گوگل در این صفحه برای سایت شا استفاده خواهد شد تا لوکشین دقیق شما ثبت شود مانند صفحه تماس با ما آلماسافت

طراحی سایت گل فروشی اینترنتی و فروشگاه آنلاین گل و گیاه با چه تکنولوژی و زبان برنامه نویسی می باشد ؟

تبدیل کسب و کار سنتی گل فروشی به گل فروشی اینترنتی و مدرن

تیم طراحی و توسعه وب سایت آلماسافت برای راه اندازی و طراحی سایت گل فروشی آنلاین و اینترنتی از 2 پلتفرم متفاوت استفاده می کند.

کم هزینه ترین و ساده ترین نوع سایت گل فروشی استفاده از سیستم های آماده وردپرس می باشد. برای شروع بد نیست و می توانید از آن استفاده کنید

مورد بدی اما طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی می باشد یا به اصطلاح طراحی سایت اختصاصی هم به آن گفته می شود.

در طراحی سایت گل فروشی آنلاین که به صورت اختصاصی طراحی می شود. تیم آلماسافت با استفاده از زبان برنامه نویسی #C و تکنولوژی ASP.NET MVC و با استفاده از HTML5 ، CSS3 ، jQuery رابط کاربری مناسبی برای سایت شما طراحی می کند. که قابلیت توسعه دارد

در وب سایت هایی که طراح سایت به صورت اختصاصی کدنویسی می کند امکان توسعه وب سایت وجود دارد و شما بعدها هر امکاناتی که مدنظرتان باشد را می تواند به وب سایت شما اضافه کند و از این بابت هیچ محدودی وجود نخواهد داشت.

سئو وب سایت گل فروشی اینترنتی

سئو وب سایت گل فروشی آنلاین و پشتیبانی سئو وب سایت

راستی همان طور که شما این مطلب را از جستجو در گوگل پیدا کردید و در حال خواندن آن هستید مشتری شما هم به همین راحتی باید بتواند با جستجوی خدمات یا محصولات مورد نظر خودش در حوزه گل و گیاه وب سایت شما را پیدا کند و خرید خود را انجام دهد.

به بالا بودن وب سایت در نتایج گوگل سئو وب سایت گفته می شود که باید به دست متخصصان سئو انجام شود.

و یا اگر وب سایتی دارید که هم خوب طراحی شده و هم سئو تا حدودی انجام شده می توانید از بخش پشتیبانی سئو وب سایت آلماسافت استفاده کنید.

طراحی سایت گل فروشی آنلاین و سئو و پشتیبانی سئو وب سایت به طور حرفه ای در آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت انجام می شود.

برای مشاوره کسب و کار آنلاین گل فروشی هم می توانید فرم مشاوره رایگان را پر نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پس از بررسی های لازم با شما تماس بگیریم.

 

0933-4940221