طراحی سایت در گلستان و شهر گرگان و توسعه کسب و کارهای روستایی

طراحی سایت در استان گلستان با هدف توسعه کسب و کارهای روستایی در گرگان میتواند بهترین موقعیت را برای توسعه این منطقه از هر نظر فراهم آورد.

برج قابوسیه - طراحی سایت در گلستان

نوشته شده توسط : مدیر سایت پنجشنبه 1 مرداد 1399

اشتراک گذاری :

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در گلستان و شهرهای استان

استان گلستان یکی از استان های سرسبز با امکانات و کسب و کارهای متنوع است. با این حال بخش زیادی از این استان همچنان بر پایه کسب و کار سنتی اداره می‌شود و همین موضوع دلیل عدم پیشرفت و یا کندی پیشرفت است. یکی از راه های سرعت بخشیدن به کسب و کارها، طراحی سایت در استان گلستان است.
از طرفی طراحی سایت در گرگان که مرکز این استان است میتواند شروع خوبی برای اتوماسیون کردن کسب و کارها باشد. چرا که اکثر شهرهای کوچکتر و تابع، به دست مدیریت استان نگاه میکنند و الگو میگیرند. بنابراین میتوان با طراحی سایت در گرگان ، کم کم شهرهای دیگر را به طراحی سایت و تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن ترغیب کرد.

هدف ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت آگاهی بخشی به عموم مردم در استان های مختلف است که با تکنولوژی خود را وفق داده و کسب و کارهای خود را به روز نمایند. با این کار کشوری به روز و کسب و کارهایی پر رونق خواهیم داشت. برای آشنایی با ما توضیه میکنم حتما صفحه درباره ما را بخوانید و این مطلب مفید را از دست ندهید تا با پتانسیل های استان گلستان آشنا شده و کار طراحی سایت کسب و کار خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت در استان گلستان

پنانسیل های بالا برای طراحی سایت در استان گلستان

استان گلستان پتانسیل های بالایی برای کسب و کار دارد که میتوان با اتوماسیون کردن آنها به بازدهی آنها سرعت بخشید. از این رو نگاهی میکنیم به چگونگی تبدیل آنها به کسب و کارهای مدرن :

گردشگری : اگر صنعت گردشگری به خوبی معرفی شود، میتواند گردشگران بسیار زیادی را جذب استان گلستان کند. بنابراین اگر طراحی سایت در استان گلستان با هدف جذب گردشگر انجام شود و از این راه این استان به بقیه مردم ایران و جهان معرفی شود، میتواند به صنعت گردشگری رونق بسیار زیادی ببخشید.

طراحی سایت گردشگری در استان گلستان

کشاورزی و دامپروری : متأسفانه کشاورزی مخصوصاً در استان های شمالی کشور به دست دلالان افتاده و کشاورزان محصولات خود را با قیمت پایین به این دلالان میفروشند و خودشان سود اندکی برمیدارند. اگر فروش محصولات کشاورزی توسط خود کشاورزان به صورت اینترنتی صورت بگیرد میتواند همه سود را به جیب خودشان روانه کند.

طراحی سایت برای کشاورزان و دامداران استان گلستان

 

سنتی بودن کسب و کارها دلیل عدم پیشرفت شهرهای استان گلستان

با توجه به این که بیشتر شهرهای استان گلستان منابع بسیار خوب گردشگری و تولیدی دارند اما میتوان دلیل اصلی عدم پیشرفت شهرهایی مانند آق قلا و علی آباد و روستاهای اطراف آنها را، به روز نکردن کسب و کارهای آنها دانست. در شرایطی که اکثر کسب و کارها در حال توسعه و اینترنتی شدن هستند، عدم وجود اتوماسیون و طراحی سایت میتواند اقتصاد شهرهای کوچک این استان را به عقب بکشاند. از این رو با توجه به منابع کشاورزی، فرهنگی و هنری و مخصوصاً صنعت ماهی، پیشنهاد میشود همه شهرهای این استان مانند آق قلا ، علی آباد ، آزادشهر ، رامیان ، مینودشت ، ترکمن و ... خیلی زود اقتصاد خود را بر اساس طراحی سایت های اینترنتی پایه گذاری کنند.

تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن در استان گلستان

 

ایجاد اشتغال برای کسب و کارهای آموزشی با طراحی سایت در گرگان

شهر گرگان دارای پتانسیل آموزشی بالایی است و میتوان این را از تعداد بالای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی پی برد. بنابراین این شهر پتانسل بسیار خوبی هم برای آموزش های آنلاین و هم ایجاد و طراحی سایت های آموزشی دارد. همین سایت ها میتوانند هر کدام منبع درآمد و اشغال زایی برای شهروندان شهر گرگان باشند. بنابراین میبینید با وجود حدود ۱۹ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی، طراحی سایت در گرگان با هدف آموزش و کلاس های آنلاین، میتواند یکی از بهترین راهکارهای ایجاد اشتغال آموزشی در این شهر باشد. همین امر باعث میشود تا شهر گرگان و استان گلستان به مرکز آموزش عالی در منطقه شمال ایران تبدیل شوند. آموزش تنها به مراکز آموزش عالی محدود نیست و میتوان برای آموزش های سنتی مانند ماهی گیری و صنایع دستی، طراحی سایت انجام داد.

 

طراحی سایت در گرگان با هدف توسعه کسب و کارهای روستایی

از آنجا که گرگان مرکز استان گلستان است و دارای 98 روستا میباشد، طراحی سایت در استان گلستان با هدف توسعه کسب و کارهای روستایی در گرگان میتواند بهترین موقعیت را برای توسعه این منطقه از هر نظر فراهم آورد. از جمله موارد توسعه که میتوان به آنها اشاره کرد، به شرح زیر میباشد :

  1. توسعه گردشگری روستایی
  2. توسعه صنایع دستی
  3. توسعه کشاورزی و دامپروری
  4. دسترسی آسان و سریع به خدمات شهری و روستایی برای ساکنین روستایی

 

ایجاد اتوماسیون های فرهنگی هنری و گردشگری در استان گلستان

با توجه به این که استان گلستان دارای منابع فرهنگی خوب و بخش های گردشگری بسیار زیادی است، میتوان با طراحی سایت در استان گلستان با هدف ارائه خدمات گردشگری و هنری، این کسب و کارها را بیش از پیش در دسترس همه قرار داد. برای مثال طراحی سایت برای خدمات حمل و نقل مسافران و معرفی خدمات برای تازه واردان، نه تنها دسترسی گردشگران را آسان تر میکند بلکه به گردشگری و فعالیت های هنری و فرهنگی مانند کنسرت ها و تأترهای محلی رونق میبخشد و گردش مالی این کسب و کارها را بالا میبرد. توجه داشته باشید که طراحی سایت امکانات بسیار زیادی برای این حوزه فراهم میکند و میتوان امکاناتی مثل فروش اینترنتی بلیت، رزرو اتاق در هتل یا دسترسی به خدمات حمل و نقل را آسان کرد.

 

شروع دوباره برای یک کسب و کار سنتی و مهم

اینترنتی کردن صنعت ماهی به کمک طراحی سایت در استان گلستان

کافی است نگاهی به جغرافیا، تاریخ و پیشینه صنعت ماهی گیری در استان گلستان بیندازید تا به عظمت این صنعت در این استان پی ببرید. ماهی گیری یکی از پر رونق ترین و قدیمی‌ترین صنعت در این استان به شمار میرود و جای پیشرفت بسیار زیادی دارد. چرا که با مدرن کردن این کسب و کار، نه تنها میتوان به این صنعت تاریخی رونق و سرعت بخشید، بلکه دست دلالانی که از موقعیت ماهیگیران زحمتکش سوء استفاده میکنند هم کوتاه میشود. کافی است طراحی سایت در استان گلستان با هدف معرفی و فروش اینترنتی انواع ماهی زنده و یخ زده به شهرهای همجوار و استان های دیگر انجام شود. ماهیگیران این استان قادر هستند روزانه حداقل تا بیش از نیم تن ماهی صید کنند و میتوانند آن را به کمک طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی ، مستقیم و سریع بفروشند. برای آشنایی با انواع فروشگاه اینترنتی و هزینه راه اندازی آن ها توصیه میکنم مطلب طراحی فروشگاه اینترنتی را بخوانید.

سخن پایانی

جای تعجب ندارد که استان گلستان با این همه منابع تولیدی و گردشگری هنوز هم در بخش هایی از این استان رونق اقتصادی دیده نمیشود. چرا که اقتصاد این استان تا حد زیادی بر پایه کسب و کارهای سنتی جریان دارد و هنوز بیشتر کسب و کارها خود را با فناوری های روز دنیا تطبیق نداده اند. همین امر باعث میشود شرکت های واسطه که در خارج از استان فعالیت میکنند، با مدرن کردن فروش محصولات و خدمات سنتی بیشترین سود را بدون هیچ زحمتی به جیب بزنند. بنابراین برای این که اقتصاد در این استان رشد کند، لازم است تا طراحی سایت در استان گلستان و مخصوصاً طراحی سایت در گرگان در حوزه های مختلف هر چه زودتر انجام شود. با مدرن کردن کسب و کارهای این استان خواهید دید که چه رشد بالایی در فروش محصولات و خدمات اتفاق خواهد افتاد.

0933-4940221