طراحی سایت آلماسافت با قیمت ارزان و شرایط خاص برای شهروندان تهرانی

طراحی سایت ارزان قیمت در تهران با کدنویسی اختصاصی و رعایت اصول سئو در کدهای نوشته شده ! مگه بهتر از اینم میشه ؟ حتما این مطلب رو بخونید

طراحی سایت ارزان در تهران

نوشته شده توسط : مدیر سایت شنبه 21 آذر 1399

اشتراک گذاری :

طراحی سایت ارزان در تهران برای خویش فرمایان

اگر شما هم با جستجوی کلمه "طراحی سایت ارزان در تهران" این محتوا را باز کرده اید حتما تا انتها این مطلب را بخوانید برای شما خدمات ویژه ای داریم. احتمالا میدانید داشتن وب سایت در این عصر بسیار ارزشمند است و میدانید داشتن وب سایت یکی از مهم ترین کارهای شماست که باید در زمینه گسترش کسب و کار خود انجام دهید. پس توضیح اضافه ای در این زمینه نمیدهم و پیشنهاد میکنم حتما مطالب موجود در لینک > تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن را ببینید.

برای کسب و کارهای از نوع خویش فرما که خود کارفرمای خود هستند مانند اکثر مشاغل ساختمانی که گاها درآمد کمی هم دارند تصمیم داریم طراحی سایت را به قیمت ارزانتری انجام دهیم. و مسئولیت اجتماعی خود را در این زمینه به نحوی انجام داده باشیم. در عصر حاضر و با وجود پاندمیک ویروس کرونا و تعطیلی اکثر کسب و کارهای سنتی و خانه نشین شدن آن ها و قطع ورودی درآمدی این عزیزان ما بر آن شدیم تا با ارائه راهکارهای عملی و کم کردن هزینه طراحی سایت برای این عزیزان مسیر مثبتی برای ایجاد درآمد از وب سایت و حوزه آنلاین را  فراهم آوریم.

اگر شما خواننده عزیز این مقاله جز افرادی هستید که درآمد شما تحت شعاع اوضاع حال حاضر جهان و ایران قرار گرفته و احساس میکنید که باید تغییری در مدل کسب و کار خود ایجاد کنید به شما خوش آمد میگوییم و به شما این اطمینان را میدهیم که جای خوبی آمده اید. آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت از شروع طراحی سایت ارزان قیمت در کنار شما خواهد بود تا اتمام طراحی و شروع همکاری و پشتیبانی از کسب و کار آنلاین شما.

 

شرایط طراحی سایت ارزان در تهران چیست ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم شرایط خاصی برای همشهریان و هموطنان عزیز وجود ندارد و تنها شرایط طراحی سایت ارزان برای شما عزیزان عزم و اراده و پیگیری شما می باشد و برای طراحی سایت با قیمت مناسب حتما با شماره های موجود در وب سایت تماس بگیرید و از مزایای طراحی سایت با قیمت پایین توسط آلماسافت بهره مند شوید.

 

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت ارزان در تهران

نحوه پرداخت هزینه در کارهای معمولی به صورت درصدی بوده و طبق توافق ما و کارفرمایان عزیز و شما بزرگواران معمولا بر اساس بزرگی پروژه و مبلغ توافق شده ، متغییر بوده و درصدی از مبلغ در شروع کار توسط ما و درصدی از مبلغ بعد از تحویل طرح اولیه و مابقی هزینه طراحی سایت بعد از تکمیل وب سایت و تست توسط شما پرداخت خواهد شد.

 

مزیت طراحی سایت توسط آلماسافت

طراحی سایت توسط تیم آلماسافت با کدنویسی اختصاصی بوده و از سیستم های مدیریت محتوای آماده و قالب های آماده وردپرس استفاده نمی شود. که خود مزیت بزرگی به حساب می آید در مقاله ای دیگر حتما این مورد را کامل توضیح خواهم داد که چرا از کدنویسی اختصاصی باید استفاده کنیم.

 

 

0933-4940221