درباره ما؛ آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت

درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت

چند لحظه به وسایلی که در اطرافتان قرار گرفته اند، نگاه کنید و با دقت به آنها خیره شوید؛ مانیتور، لپ تاپ، میز و صندلی ، گوشی موبایل، ساعت، لیوان، کاغذ دیواری، خودکار، فرش یا موکت، تلویزیون، مبل و لوستر، لباسهایتان، ظروف آشپزخانه و... .

هر چیزی که در اطرافتان میبینید روزی از فروشگاه مخصوص خودشان خریده شده اند به داستان خرید هرکدام فکر کنید ! جالب است نه ؟
وسایل قدیمی تر از فروشگاه های فیزیکی خریده شده اند اما احتمالا چند وسیله جدیدتان را از فروشگاه های آنلاین خریده اید ...

فکر میکنید باز هم برای خرید تلویزیون به فروشگاه های لوازم خانگی سر میزنید و از آنها در مورد مزایا و معایب هر کدام از تلویزیون های برندهای مختلف سوال میکنید تا در نهایت تصمیم بگیرید که از آن ها خرید کنید؟ فکر میکنید وقت این را دارید که برای خرید یک گوشی موبایل رهسپار بازار موبایل شوید و با صرف نصف روز، وقت با ارزشتان گوشی مورد نظر را پیدا کرده و خرید خود را نهایی کنید ؟
فکر می کنید اگر شبکه اینترنت ، سایت های اینترنتی و اپلیکیشن ها نبودند باز هم انقدر زمان در اختیار داشتید ؟

سایت های اینترنتی و اپلیکیشن ها زندگی را برای مردم جهان راحت تر کرده اند

بانک ها از اولین کسب و کارهایی بودند که به خوبی از ظرفیت های این بستر استفاده کردند و راحتی و آسایش را تقدیم مشتریانشان کردند.
اگر چند سال پیش را به یاد آورید خواهید دید که در حال حاضر دیگر چند ساعت در صف بانک نمی ایستید  و حتی در ترافیک هم نمی مانید و با یک اپلیکیشن به ساده ترین شکل ممکن قبوض خود را از طریق اینترنت پرداخت میکنید...

شما می توانید زمان را به مشتریانتان هدیه بدهید...

بزرگترین سرمایه هر شخص زمان اوست، اگر شما برای تامین نیازهای خود به فکر استفاده کمتر از زمان و راحتی و آسایش بیشتر هستید مطمئن باشید مشتریان کسب و کار شما هم دقیقا همین فکر را در سر دارند، پس چرا شما از این فرصت استفاده نکنید و محصولات خودتان را در دید میلیون ها مشتری بالقوه قرار ندهید ؟ اصلا ما برای همین در کنار شما هستیم تا زندگی شما و مشتریانتان را راحت تر کنیم !

مشتریان کسب و کار شما برای خرید محصول یا استفاده از خدمات، اولین چیزی که به ذهنشان میرسد جستجو در اینترنت و کسب اطلاعات در مورد آن است. در این بازار (اینترنت) برای همه جا هست.

تمام وسایلی که ابتدای مطلب گفته شد را جستجو کنید، امکان ندارد سایتی برای فروش آن ایجاد نشده باشد. محصولات یا خدمات مد نظر دیگری را هم جستجو کنید، سایت هایی برای توضیحات آن محصول یا خدمات و یا برای فروش آن وجود دارد درست است ؟

اگر فکر میکنید کسب و کار شما قابلیت آنلاین شدن را ندارد سخت در اشتباه هستید و بهتر است زاویه دید خود را عوض کنید.

اگر فکر میکنید کسب و کار شما قابلیت آنلاین شدن را ندارد سخت در اشتباه هستید.

برای درک بهتر موضوع مثالی برای شما میزنم از یکی از مشتریانمان ، حدودا 2 سال پیش یکی از مشتریان ما درخواست طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی را داشت تا بتواند با استفاده از آن کسب و کار خود را آنلاین کند اما او هنوز هم تردید داشت چون به وسیله توصیه یکی از دوستانش این تصمیم را گرفته بود و مطمئن نبود هزینه ای که میکند برایش سود آوری داشته باشد و فکر میکرد که شاید به صورت آنلاین فروشی نداشته باشد. اما با مشاوره هایی که با او داشتیم تصمیم نهایی خود را گرفت و قرار شد فروشگاهی با امکانات پیشنهادی برای کسب و کار ایشان راه اندازی کنیم اکنون بعد از گذشت 2 سال دوستان خوبی برای هم شده ایم و به گفته خودشان فروش آنلاین فروشگاهشان از فروش آفلاین و فیزیکی آنها بیشتر است، چون دیگر فقط افرادی که از حوالی مغازه ایشان رد می شوند از او خرید نمی کنند بلکه فروشگاه او 24 ساعت شبانه روز و برای 80 میلیون ایرانی باز است، کسب و کار ایشان فروش قطعات یدکی خودرو است !

مثال های فراوانی از تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن وجود دارد که به طور حتم هم دیده اید هم شنیده اید ! مثال هایی از قبیل تاکسی های اینترنتی، که تاکسی تلفنی ها را کنار زدند و یا سفارش آنلاین غذا که به امری عادی تبدیل شده است، حتی مزون های آنلاین که تنوع وسیعی از پوشاک را در یک صفحه اینترنتی در اختیار شما میگذارند و فروشگاه های بزرگ و کوچکی که هر روز دارند به این بازار بزرگ ملحق می شوند.

تبدیل کسب و کار سنتی به مدرن

مردم همه چیز را در اینترنت جستجو می کنند !

سال ها قبل داشتن وب سایت برای شرکت های بزرگ مرسوم بود اما فقط در حد داشتن وب سایت و چاپ آدرس آن در کارت ویزیت که عملا بود و نبود آن فرقی نداشت ! بعدها کسب و کارهای کوچک هم به سمت آنلاین شدن گرایش پیدا کردند اما با گسترش این روند، شرکت ها برای دیده شدن تصمیم گرفتند در اولویت جستجوی کاربران باشند. و با تکنیک های سئو این امر محقق شد. اما در حال حاضر داشتن وب سایت و حتی دیده شدن توسط کاربران هم، باید اصولی باشد و حدالامکان به فروش کالا یا خدمات شما منجر شود در غیر اینصورت فقط زمان ، انرژی و پول خود را هدر داده اید.

من حامد محمدیان بنیانگذار و موسس آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت از سال 1387 تا کنون در حوزه طراحی وب سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت های بسیاری را انجام داده و کسب و کارهای سنتی بسیاری را با موفقیت به حوزه آنلاین وارد کرده ام. که در سال های اولیه در سمت کارمندی و بعد از گذشت چند سال به صورت پروژه ای برای شرکت های مطرح طراحی سایت آن زمان کار میکردم و در سال های 1393 تا 1395 به صورت فریلنسری پروژه های طراحی سایت و سئو را انجام میدادم و در سال 1395 با یکی از دوستانم، شرکتی را تاسیس نمودم اما بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفتم این مسیر را دوباره و از ابتدا شروع کنم و از سال 1397 آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت را راه اندازی نمایم. امروز و در سال 1398 با 11 سال سابقه در کنار شما هستم تا تجربیات خودم در زمینه طراحی وب سایت، سئو و به طور کلی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

من و تیمم در آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت از سال 1397 تا کنون در حوزه طراحی وب سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ نتایج چشمگیری را در تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن به بار آورده ایم و بسیار خوشحالیم که همراه شما عزیزان رشد کردیم و بر دانشمان افزودیم و همچنین طی سال ها، تجربه های زیادی کسب کردیم که توشه گرانبهایی است برای خدمت هرچه بیشتر به شما عزیزان.
 مهمترین هدف ما در مجموعه آلماسافت خلق نتایج فوق العاده و فروش های بالا برای افراد و شرکت هایی است که به ما اعتماد کرده و ما را انتخاب کرده اند. و تمام همت خود را در این راستا به کار گرفته ایم که با اخلاق حرفه ای و نتایج عالی بتوانیم هرچه بیشتر از قبل لبخند رضایت را در چهره شما بنشانیم.

به ما اعتماد کنید ما جواب اعتماد شما را با ساختن بستری برای فروش آنلاین محصولات و خدمات شما میدهیم

 


فرصت را از دست ندهید همین حالا یک مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم !

0933-4940221