سئو و بهینه سازی سایت

هدفمند تبلیغ کنید

سئو ابزار موثری در تبلیغات است که به نسبت سایر روش‌ها ارزان‌تر و هدفمندتر است. با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، دقیقاً برای جذب کاربرانی سرمایه‌گذاری می‌کنید که به دنبال شما هستند. بدیهی است که امکان تبدیل شدن این کاربران به مشتریان نهایی بالاست.

بازدید سایت خود را افزایش دهید

اغلب کاربران، تنها یک یا حداکثر دو صفحه اول لیست نتایج جستجو را مشاهده می‌کنند. سئو با استفاده از همین مسئله، با افزایش رتبه سایت شما در لیست نتایج جستجو، به افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک می‌کند. افزایش بازدید از وب سایت، تعداد فروش بیشتر و افزایش میزان درآمد و سود را به دنبال خواهد داشت.

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

از رقبایتان پیشی بگیرید

سئو ، برگ برنده‌ای تقریبا دائمی در عرصه‌ی رقابت است. حتی اگر کسب و کار شما کوچک باشد، وقتی در نتایج جستجو در اوایل لیست نتایج قرار بگیرید، نه تنها از رقبای کوچک بلکه عملا از رقبای بزرگ کسب و کارتان نیز پیشی خواهید گرفت.

بازدیدکنندگان را به خرید ترغیب کنید

بازدیدکننده با مشتری فرق می‌کند! سئو قصد دارد بازدیدکننده وب سایت شما، به مشتری و سود تجاری بدل گردد. یک وب سایت خوب با محتوای باکیفیت، همیشه کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند. محتوای وب سایت شما باید خوانا، جذاب و در عین حال نمایه‌ای از کسب و کار شما باشد به‌طوری‌که مشتری را برای خرید محصول و همکاری بیشتر با شما ترغیب کند. تولید محتوای اصولی و ناب، جزئی از پروسه‌های خدمات سئو است.

اعتماد مشتریان را افزایش دهید

امروزه اعتماد مردم به گوگل افزایش یافته است. وقتی وب سایت کسب و کار شما در صفحات اول موتور جستجو گوگل قرار بگیرد،اعتماد مردم به نسبت کسب و کار شما نیز بیشتر می‌شود. افزایش اعتماد مشتریان از اصول و پیش‌نیازهای مهم در یک کسب و کار است.

بیشتر و بیشتر بفروشید

اگر مشتریان قبلی شما به هنگام جستجوی یک محصول یا خدمت، برند تجاری شما را در لیست نتایج جستجو ببینند و خاطره خوبی از همکاری قبلی با شما داشته باشند، قطعاً دوباره شما را انتخاب خواهند کرد. سئو و بهینه سازی سایت این کار را برای شما میسر خواهد کرد.

طراحی وب سایت

مطالب این صفحه در حال به روز رسانی می باشد.

در روزهای آتی به این صفحه سر بزنید.

تعرفه قیمت نیز پایین همین صفحه است.

مشاوره سئو

مشاوره سئو برای وبمسترهای تازه کار و دوستانی که اول راه هستند مانند چراغی راهی است که به آن ها مسیر درست را نشان می دهد.
ما به همکارانمان و وبمسترهایی که در موضوعاتی از سئو به مساله ای برخورد کرده اند تا کنون مشاوره های زیادی داده ایم.
همچنین مشاوره سئو می تواند به افرادی که کار سئو وب سایت خودشان را انجام می دهند و تا حدودی آشنایی دارند پیشنهاد میدهیم تا اولا هزینه های خود را پایین بیاورند در ثانی در مشاوره های تلفنی با آلماسافت، نکاتی گفته خواهد شد که به قول معروف فوت کوزه گری هستند.
برای مشاوره با آلماسافت، در تماس اول (رایگان) وضعیت سئو یا مشکل را مطرح می کنید و در تماس دوم راهکارها و ترفندهای مختص سایت شما عنوان خواهد شد.
فرصت را از دست ندهید و همین امروز از مشاوره با کارشناسان آلماسافت بهره‌مند شوید، ما در کنار شما هستیم.

هزینه مشاوره ساعتی 100 هزار تومان

هدیه شما : 15 دقیقه رایگان

سئو تکنیکال و فنی سایت

سئو تکنیکال یا فنی وب سایت یکی از اجزای مهم عملیات سئو می باشد که اگر درست و اصولی انجام نشود بعد از آن به هر ترتیب که روی سئو وب سایت شما کار شود و به دست بهترین متخصص سئو هم که انجام شود باز از رقبایی که این امر مهم را رعایت کرده اند عقب تر خواهید بود و این خود اهمیت سئو تکنیکال را نشان می دهد.
در این پلن کارشناسان سئو آلماسافت، سئو On-Page سایت شما را با کدنویسی و بهینه سازی سرعت وب سایت و تگ ها و متاتگ های کاربردی انجام می دهند.
فرقی نمی کند که سایت شما با کدنویسی اختصاصی طراحی شده باشد یا با استفاده از سیستم های آماده (CMS) وردپرس، جوملا، دروپال در هر صورت باید سئو تکنیکال انجام شده باشد تا در بقیه مراحل سئو هم موفق شوید.
با توجه به نوع وب سایت شما، عملیات سئوی فنی در کمتر از یک هفته توسط کارشناسان آلماسافت انجام خواهد شد.

شروع قیمت از 500 هزار تومان

هدیه شما : 15 دقیقه مشاوره رایگان

اجرای سئو

بحث سئو وب سایت اصلی ترین و کلیدی ترین نکته برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین است.
به عبارتی دیگر اکثر اوقات افراد یا شرکت ها به دلیل دیده شدن در موتور جستجوی گوگل اقدام به سفارش طراحی وب سایت می کنند !
سئو یک روش تبلیغاتی است که هزینه آن بسیار پایین تر از انواع تبلیغات رسانه ای (تلویزیون، رادیو) تبلیغات محیطی (بیلبورد، بنر، تابلوها) و تبلیغات اینترنتی (تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری) می باشد و همچنین می توان گفت در اکثر اوقات بازدهی بیشتری نیز از روش های عنوان شده دارد.
چون با سئو در کلمات مورد جستجوی کسب و کار شما فقط افرادی که دنبال آن موضوع بوده اند وارد سایت شما می شوند و این یعنی جامعه آماری که وارد وب سایت شما می شوند به صورت هدفمند و به اختیار خود وارد سایت شما شده اند پس در نتیجه پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارند.

شروع قیمت از 800 هزار تومان

هدیه شما : سئو در 1 عبارت کلیدی رایگان

0933-4940221