پشتیبانی سایت و سئو

مطالب این صفحه در حال به روز رسانی می باشد.

در روزهای آتی به این صفحه سر بزنید.

تعرفه قیمت نیز پایین همین صفحه است.

پشتیبانی فنی وب سایت

اگر در حال حاضر وب سایت یا فروشگاه اینترنتی داشته باشید احتمالا تا حدودی با مشکلات و مسائل فنی برخورد کرده اید که یا مدت زمان زیادی را برای رفع آن ها در حال تحقیق در اینترنت گذرانده اید یا به دنبال متخصص امر برای رفع آنها گشته اید.
طراحی وب سایت پایان راه نیست و پشتیبانی فنی آلماسافت یعنی مانیتورینگ 24 ساعته پایگاه اینترنتی شما در 7 روز هفته برای رفع هرگونه مشکلات احتمالی مربوط به سرور ، مشکلات مربوط به هاستینگ ، مشکلات مربوط به دامنه ، مشکلات مربوط به کدنویسی و مشکلات مربوط به امنیت وب سایت...
قرار نیست تمام دارندگان کسب و کارهای اینترنتی خود نیز پشتیبان فنی وب سایت خودشان باشند ، همانطور که قرار نیست هر مدیری حسابداری ، انبارداری و بقیه تخصص ها را داشته باشد.
پشتیبانی سایت شما وظیفه اصلی ما است.

شروع قیمت از 150 هزار تومان

هدیه شما : یک ماه پشتیبانی رایگان

پشتیبانی سئو

پس از حصول نتیجه سئو و انجام سئو کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کار آنلاین خود نمی توانید آن را به حال خود رها کنید و به مرور متوجه خواهید شد که رقبا هم به همان اندازه که شما نگران سئو سایت خود بوده و سایت خود را سئو می کنید آنها نیز بی کار نشسته اند و با فعالیتشان سایت شما روز به روز در کلماتی که سئو شده است افت خواهد کرد.
اینجاست که اهمیت پشتیبانی سئو مشخص می شود و باید متخصصان سئو سایت شما را 24 ساعته در طول هفته زیر نداشته باشند یا به اصطلاح مانیتور کنند تا در صورت افت رتبه، آن را به رتبه خود بازگردانند.
اما کارشناسان آلماسافت یک قدم جلوتر بوده و وب سایت رقبا را نیز بررسی میکنند تا در صورت افزایش فعالیت آنها ، ما نیز به فکر افزایش عملیات سئو باشیم تا وب سایت شما افت رتبه را تجربه نکند.

شروع قیمت از 300 هزار تومان

هدیه شما : یک ماه پشتیبانی رایگان

پشتیبانی فنی و سئو سایت

پشتیبانی فنی وب سایت و پشتیبانی سئو وب سایت دو مورد کاملا جدا از هم هستند که در پلن های قبلی توضیحات هرکدام را نوشته ایم.
اما چون هر کسب و کاری نیاز به پشتیبانی فنی وب سایت و همزمان در کنار آن نیاز به پشتیبانی سئو نیز دارد تصمیم گرفتیم این پلن ترکیبی را برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین در نظر بگیریم و با تخفیف 10 درصدی بتوانیم نیاز شما صاحبان کسب و کارهای اینترنتی را برطرف نمائیم.
پشتیبانی فنی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما توسط متخصصان امنیت ، شبکه و برنامه نویسان تیم آلماسافت انجام می شود، و فرقی نمی کند وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما بر پایه چه پلتفرمی باشد، چه از مشتریان ما باشید چه نباشید پشتیبانی فنی و پشتیبانی سئو سایت و فروشگاه اینترنتی شما با بالاترین دقت و بدون وقفه انجام خواهد شد.

شروع قیمت از 398 هزار تومان

هدیه شما : یک ماه پشتیبانی رایگان

پیشنهاد شما

با توجه به پلن های قبلی ممکن است شما نیاز خود را فراتر از توضیحات گفته شده بدانید، مثلا ممکن است شما صاحب چند سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید که هرکدام نیاز به پشتیبانی فنی و پشتیبانی سئو داشته باشند، که می توانید درخواست خود را از این بخش برای ما ارسال نمائید تا پس از بررسی با شما تماس بگیریم، اصولا دوستانی که در عرصه تجارت الکترونیک قدیمی هستند صاحب وب سایت ها و فروشگاه های متعددی هستند که نیاز به پشتیبانی فنی ، پشتیبانی سئو و تولید محتوای اصولی دارند، ما در آلماسافت پذیرای شما عزیزان بوده و تمام نیازهای پشتیبانی و تولید محتوای شما را پس از بررسی های لازم با هزینه مناسب و تخفیف های پله کانی به ازای هر وب سایت انجام خواهیم داد. همچنین همکاران محترم و وبمستران می توانید پروژه های خود را برون سپاری نمایند تا تیم ما آن را انجام دهد.

مشاوره رایگان و برآورد هزینه

هدیه شما : محفوظ است !

0933-4940221