طراحی سایت

طراحی و توسعه وب سایت برای کسب و کارها

طراحی سایت یک ضرورت برای کسب و کارها در عصر جدید

این روزها تقریباً کسی نیست که در دنیای مدرن به اینترنت متصل نباشد. همه از قدرت بی انتهای اینترنت با خبر هستیم. از نزدیک کردن افراد به یکدیگر تا تبلیغات بدون محدودیت در فضای اینترنت. وب سایت ها ابزارهای بسیار خوبی هستند برای اتوماتیک کردن اکثر کارها. از جمع آوری مشتری تا مرحله خرید به صورت آنلاین همگی میتواند به کمک ابزارهای اینترنتی از جمله اجرا و طراحی سایت میسر شود.

شرکت طراحی سایت
مشتری طراحی سایت

مشتری‌ها بهترین ها را میخواهند; طراحی سایت با کیفیت

در گذشته ای نه چندان دور اگر کسی قصد خرید لباسی را داشت وارد پاساژ میشد و همه مغازه ها را برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین جنس زیر پا میگذاشت. با ورود اینترنت و فروشگاه های اینترنتی، دسترسی مردم به اجناس بسیار آسان شده. بنابراین مشتری قبل از اینکه حتی به مغازه مراجعه کند، سری به خرده فروشی های اینترنتی میزند و قیمت و کیفیت کالا را به کمک ده ها ابزار فروشگاهی، مورد بررسی قرار میدهد. به زبان ساده‌تر، اینترنت تبدیل به رقیب درجه یک فروشگاه های سنتی شده است. شاید تا ۱۰ سال پیش باورش مشکل بود که حتی مواد مصرفی و خوراکی را بتوان از اینترنت تهیه کرد. بنابراین حضور کسب و کار در فضای اینترنت و طراحی سایت برای کسب و کار بسیار ضروری میباشد؛ چرا که امروز فروشگاه های سنتی در درجه دوم قرار گرفته اند.

شبکه‌های اجتماعی همه چیز نیست

خیلی از کسب و کار ها با ایجاد صفحات اجتماعی سعی در جذب مشتری میکنند که تأثیر خوبی بر کسب و کار آنها داشته. اما خیلی ها با جمع کردن دنبال کننده در شبکه های اجتماعی تصور میکنند که دیگر نیازی به طراحی سایت ندارند. تصور کنید صفحه ای را ایجاد کرده اید و هزاران کاربر را در آن عضو هستند. کاربران معمولاً عادت ندارند اطلاعات تماس را همان اول از روی صفحه بردارند و فقط صفحه را برای آینده دنبال میکنند. تجربه ثابت کرده که نمیتوان به شبکه های اجتماعی برای همیشه اعتماد کرد. اگر شبکه اجتماعی مورد نظر شما به هر دلیلی بسته یا فیلتر شود، نمیتوان کاربران و اطلاعات منتشر شده را بازگردانی کرد. خیلی از شبکه های اجتماعی قبلاً بوده اند که امروز دیگر وجود ندارند و یا فیلتر شده اند. پس باید طراحی سایت را در اولویت قرار دهید.

شبکه های اجتماعی یا سایت ؟
اهمیت زمان در طراحی سایت

پول و زمان خود را ذخیره کنید

برای هر کسب و کاری به موقع عمل کردن در یک رویداد و یا نمایشگاه، امتیاز بزرگی محسوب میشود. باید توجه داشت اجرای به موقع برنامه ریزی نیاز به یک پتانسیل اضافه دارد و به تنهایی امکانپذیر نیست. به طور مثال اگر شما بخواهید در رویداد های مختلف مانند ایام عید و...، تخفیف و طرح های تشویقی ایجاد کنید، نیاز است تا یک اپراتور انسانی همیشه این موضوع را برای شما کنترل کند. و یا باید یک نیروی انسانی کار حسابداری شما را انجام دهد. و یا اگر بخواهید به مشتری ها اعلان های مورد نظر خود را ارسال کنید. و خیلی کار های دیگر که بدون وجود یک اتوماسیون اینترنتی و طراحی سایت مناسب، امکانپذیر نیست. لازم است تا تمام این امکانات و حتی امکانات مناسب با کسب و کار خودتان را اتوماتیک کنید تا هم هزینه‌ها را کاهش دهید و هم در زمان خود صرفه جویی کنید.

از امکانات نامحدود لذت ببرید

ایجاد و طراحی سایت این امکان را به شما میدهد که تقریباً همه چیز را خودکار کنید. دست شما برای افزودن هر نوع امکانی باز است و به جای استخدام افراد برای کار های مختلف و پرداخت حقوق ماهانه، کافی است تنها یک بار برای هر کدام از این امکانات هزینه اندکی بپردازید و امکانات مختلفی را به طراحی سایت خود اضافه کنید. سیستم پشتیبانی، بخش پرسش و پاسخ، فرم های ارتباط و استخدام، انبارداری، حسابداری، ارسال تبلیغ انبوه، مدیریت مشتریان. تفکیک مشتریان وفادار از مشتریان گذری، امکان آمارگیری دقیق از وضعیت فروش و بازدید مشتریان، فروش ویژه، امکان قیمت گذاری در نحوه ارسال کالا و صد ها امکان دیگر که هر کدام مناسب کسب و کار های مختلف است را میتوانید در طراحی سایت خود به کار بگیرید و با اتوماتیک کردن کارها از زمان خود حداکثر استفاده را داشته باشید.

امکانات در طراحی وب سایت
برای استفاده از خدمات طراحی سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ آلماسافت یکی از پلن های زیر را انتخاب کرده و با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

طراحی وب سایت شخصی

در این پلن وب سایت شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی می شود و بیشتر برای روز نوشت ها و وبلاگ ها کارایی دارد و برای سایت های شخصی (بازیگران، خواننده ها، و افراد مشهور) مناسب است. اگر چه این پلن با سیستم مدیریت محتوای آماده وردپرس راه اندازی می شود اما تا حدود زیادی می تواند جوابگوی نیازهای سطحی شما باشد. و بیشتر برای معرفی به کار می رود.

شروع قیمت از 2.5 میلیون تومان

هدیه شما : دامنه ir. یکساله

طراحی وب سایت خویش فرمایی

ما به خویش فرمایان یا افرادی که برای خود کار میکنند این پلن را پیشنهاد میکنیم تا در صورت گسترش کسب و کارشان بتوان سایت را توسعه داد و امکانات جدید اضافه کرد و نیازی به هزینه دوباره برای طراحی وب سایت از پایه نباشد.
خویش فرمایان زیادی از این پلن استفاده کرده اند ، نقاشان ساختمان ، تاسیسات ساختمان ، کف سابی ساختمان و بقیه مشاغل خویش فرمایی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

هدیه شما : دامنه ir. یکساله

طراحی وب سایت شرکتی

این پلن از طراحی وب سایت آلماسافت برای شرکت های کوچک و متوسط که امکاناتی برای معرفی خدمات و محصولات خود میخواهند مناسب است.
همچنین گالری برای نمایش تصاویر رویدادها و نمایشگاه هایی که در آن شرکت کرده اید ، بخش معرفی شرکت ، چشم انداز ، سخن مدیریت و بقیه صفحات با صفحه ساز نا محدود و همچنین پشتیبانی آنلاین مشتریان از طریق اپلیکیشن

شروع قیمت از 7 میلیون تومان

هدیه شما : دامنه ir. یکساله

طراحی وب سایت استارت آپ ها

اگر ایده ای برای شروع کسب و کار اینترنتی خود دارید اما نمیدانید چطور این کار را شروع کنید چاره شما اینجاست.
ما با سابقه طولانی در این زمینه بهترین مشاوره را به شما میدهیم تا ایده خود را به صورت اصولی و با نگرش استارت آپی راه اندازی نمایید.

برای مشاوره ، وارد صفحه درخواست مشاوره شده و اطلاعات خود را پر نمائید.

یکسال پشتیبانی رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

مشاوره رایگان و برآورد هزینه در ابتدا

هدیه شما : 1 ماه مشاوره رایگان

0933-4940221